Krosas

Gegužės 4 d. vyko 2022 metų Panevėžio rajono bendrojo ugdymo mokyklų mokinių bėgimo varžybos ,,RAGUVA 2022“, skirtos Šv. Florijono dienai.

Šių varžybų tikslas – išaiškinti ir apdovanoti geriausius Panevėžio rajono bendrojo ugdymo mokyklų bėgimo sportininkus, populiarinti lengvosios atletikos bėgimą, gerinti sportuojančių mokinių moralines ir valios savybes, kelti meistriškumą, ugdyti sveikos gyvensenos sampratą.

Sportininkai varžėsi skirtingose amžiaus grupėse: pirma grupė – 2012 m. gim. ir jaunesni, antra grupė – 2010–2011 m. gim., trečia grupė – 2008–2009 m. gim., ketvirta grupė – 2006–2007 m. gim., penkta grupė – 2005 m. gim. ir vyresni.

Mūsų mokyklai atstovavo šie mokiniai:

Rusnė Jankauskaitė – 2 kl.

Simas Strikaitis – 2 kl.

Melita Duliebaitė – 3 kl.

Ugnė Navardauskaitė – 4 kl.

Jonas Babajevas – 4 kl.

Rugilė Varnaitė – 5 kl.

Deimantė Sarapaitė – 5 kl.

Vygantas Iržikevičius – 9 kl.

Lukas Slučka – 9 kl.

Nojus Andriūnas – 10 kl.

Melita Duliebaitė (3 kl.) ir Rugilė Varnaitė (5 kl.) užėmė I – ąsias vietas, o Simas Strikaitis (2 kl.) – II – ąją vietą. Sveikiname nugalėtojus!

Fizinio ugdymo mokytoja Daiva Vilniškienė