Mokyklos pedagogai

1.       

Arnašienė Irma

Ikimokyklinio ugdymo vyr. mokytoja (Tiltagalių sk.)

2.       

Petrauskienė Dileta

Anglų kalbos mokytoja metodininkė

3.       

Beinarauskienė Vesta

Mokytojo padėjėja

4.       

Venislovienė Olga

Logopedė-spec. pedagogė

5.       

Bukauskienė Rimantė

Lietuvių kalbos vyr. mokytoja

6.       

Grigaliūnas Alvidas

Matematikos, ekonomikos ir verslumo vyr. mokytojas

7.       

Grigaliūnienė Audronė

Fizikos vyr. mokytoja, direktoriaus pavaduotoja

8.       

Gurevičienė Roma

Ikimokyklinio ugdymo mokytoja metodininkė (Tiltagalių sk.)

9.   

Gustienė Rima

Lietuvių kalbos mokytoja metodininkė

10.   

Bieliakovienė Jurgita

Dailė mokytoja

11.   

Jarackienė Lina

Priešmokyklinio ugdymo  mokytoja motodininkė (Tiltagalių sk.)

12.   

Lažauskienė Irma

Informacinių technologijų mokytoja metodininkė

13.   

Treščenkinas Mykolas

Muzikos mokytojas

14.   

Kamantavičienė Sigita

Muzikos vyr. mokytoja

Meninio ugd. vyr. mokytoja (darželio gr.) (Tiltagalių sk.)

15.   

Lukoševičienė Danutė

Pradinių klasių vyr. mokytoja

16.   

Lupeikytė Lina

Anglų kalbos vyr. mokytoja

17.   

Maršantienė Zita

Chemijos mokytoja, biologijos vyr. mokytoja

18.   

Martinkėnienė Rūta

Dailės mokytoja, technologijų vyr .mokytoja, socialinė pedagogė

19.   

Matkevičienė  Jovita

Logopedė-spec. pedagogė metodininkė

20.   

Mežiūnienė Nijolė

Pradinių klasių mokytoja metodininkė

21.   

Murauskas Rimvydas

Technologijų  mokytojas metodininkas

22.   

Nakrošytė Dalė

Pradinio ugdymo vyr. mokytoja

23.   

Piškovienė Daiva

Rusų kalbos mokytoja metodininkė

24.   

Sarapienė Vaida

Tikybos vyr. mokytoja (Paliūniškis ir Tiltagalių sk.)

25.   

Savickienė Asta

Ikimokyklinio ugdymo mokytoja metodininkė, pailgintos darbo dienos grupės auklėtoja

26.   

Skumbinienė Lolita

Pradinio ugdymo vyr. mokytoja (Tiltagalių sk.)

27.   

Stakienė Nida

Pradinio ugdymo vyr. mokytoja (Tiltagalių sk.)

28.   

Stasiūnienė Lora

Ikimokyklinio ugdymo vyr. mokytoja (Tiltagalių sk.)

29.   

Šedurskienė Dalia

Istorijos mokytoja metodininkė, pilietiškumo pagrindų mokytoja, etikos mokytoja

30.   

Tomkevičienė Gintarė

Bibliotekininkė

31.   

Karalevičienė Rima

Šokių mokytoja

32.   

Vilniškienė Daiva

Fizinio ugdymo mokytoja metodininkė, geografijos mokytoja

Joomla templates by a4joomla