Karjera

Mokykla dalyvauja Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro vykdomame projekte ,,Ugdymo karjerai ir stebėsenos modelių sukūrimas ir plėtra bendrajame lavinime ir profesiniame mokyme (I-etapas) Nr.VP1-2.3-ŠMM-01-V-01-002.

Karjera– įvairių svarbių žmogaus vaidmenų seka (eilė) apimanti asmens profesinį gyvenimą, pareigas, pasiekimus, darbo vietas.

Ugdymas karjerai– kryptingas žmogaus bendrųjų ir karjeros savybių plėtojimas.

Ugdymo karjerai tikslas– sudaryti sąlygas mokiniams ugdytis karjeros kompetencijas, būtinas sėkmingam mokymosi krypties, profesijos ir  darbinės veiklos pasirinkimui, perėjimui iš mokymo aplinkos į darbinę aplinką, tolesnei profesinei raidai ir mokymuisi visą gyvenimą.

Skaityti daugiau: Karjera

Ugdymas karjerai

Svarstymai apie karjerą prasideda jau nuo mažų dienų, kai vaikai pradeda svajoti apie būsimą profesiją, o  tėvai bando nuspėti, kuo gi jų atžalos  taps užaugę.

 Šiandien karjera suvokiama kaip visą gyvenimą trunkantis mokymosi, saviraiškos ir darbo kelias, o sėkminga karjera – tai dar ir gebėjimas derinti darbą, laisvalaikį, gyvenimą šeimoje ir jausti pasitenkinimą savo gyvenimo kelio pasirinkimu. Karjera - tai sėkmingas kilimas tarnyboje, visuomeninėje veikloje bei tapimas geresniu savo srities specialistu, žinovu. Karjera - tai yra nuolatinis tobulėjimas, sėkmė užsiimant pasirinkta veikla ir teigiamas jos vertinimas paties žmogaus bei visuomenės požiūriu, atkaklus siekimas užsibrėžtų gyvenimo tikslų.

Karjeros sprendimo priėmimas – labai atsakingas etapas žmogaus gyvenimo kelyje. Mokinys renkasi pats, bet jam padėti turi tėvai, mokytojai.

Skaityti daugiau: Ugdymas karjerai

Daugiau straipsnių...

  1. Naudingos nuorodos
Joomla templates by a4joomla