Aukštyn

Lietuvos moksleivių sąjunga

Sveikiname Paliūniškio pagrindinės mokyklos mokinių savivaldą – Mokinių tarybą – nuo 2021 m. vasario 15 d. tapus Lietuvos moksleivių sąjungos nare.

Taip pat prisijungėme prie LMS Panevėžio mokinių savivaldų informavimo centro MSIC padalinio. Jis šiuo metu vienija net 17 Panevėžio miesto bei rajono bendrojo ugdymo įstaigų mokinių savivaldų, tad džiaugiamės, kad kartu galėsime kurti pokytį mūsų visų kasdienybėje!

Labai tikimės, kad galėsime bendradarbiauti, vienyti mūsų mokyklos moksleivius bendrai veiklai bei suteikti kuo daugiau galimybių mokinių savivaldos stiprinimui ir tobulėjimui!

Mokinių tarybos pirmininkas   Laurynas Babajevas 10 kl.

Kuratorė                                   Daiva Vilmiškienė

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Siekdamas skatinti ir gerinti mokinių tarpusavio bendradarbiavimą bei padėti mokinių savivaldoms stiprėti iš vidaus, kovo 3 d. mūsų mokyklos Mokinių savivaldą – Mokinių tarybą - į susitikimą nuotoliniu būdu pakvietė Lietuvos moksleivių sąjungos Panevėžio mokinių savivaldų informavimo centro vicepirmininkas Ignas Janeliūnas. Susitikime dalyvavo 9-10 klasių mokiniai ir po du mokinius iš kitų klasių, kurie priklauso Mokinių tarybai.

Pranešėjas pristatė Panevėžio mieste esančias jaunimo organizacijas, kuriose gali veikti aktyvus jaunimas ir teikti įvairius siūlymus. Viena iš jų, tai Panevėžio miesto savivaldybės Jaunimo reikalų taryba, kuriai pirmininkauja pats Ignas Janeliūnas. Pokalbio metu kvietė mokinius būti iniciatyvesniais, tikslingai atstovauti mokyklos moksleivių nuomonę, nebijoti siekti savo tikslų, įsitraukti į įvairias veiklas.

Nuo kiekvieno iš mūsų priklauso dabartinė situacija ir visi turime vienodas galimybes kurti, keisti bei drąsiai reikšti savo nuomonę.

Mokyklos tarybos kuratorė Daiva Vilniškienė