Pagrindinis

Kiškučių grupės STEAM ruduo

Ruduo mums dovanoja begalę gėrybių STEAM veikloms, kurios skatina mus tyrinėti, skaičiuoti, lyginti, eksperimentuoti ar kurti. Tiltagalių skyriaus „Kiškučių“ grupės mažieji ugdytiniai drąsiai ir su smalsumu priėmė STEAM iššūkius ir veiklų metu susipažino su technologijomis, matematiniais dydžiais, skaičiavimais, inžineriniais iššūkiais. Vaikai pasinėrė į kūrybines veiklas naudodami gamtos gėrybes, kurias rado darželio kieme ar atsinešė iš namų.

Skaityti daugiau: Kiškučių grupės STEAM ruduo

Paroda „Daržo šeimynėlė“

Respublikinėje parodoje „Daržo šeimynėlė“, kurią organizavo Panevėžio „Šviesos“ ugdymo centras, dalyvavo 2 kl. mokinė Ieva Kabelytė. Šios parodos tikslas – ugdyti vaikų sveikos mitybos kultūrą, formuoti teigiamą požiūrį į daržoves, skatinti mokinių saviraišką, kūrybiškumą, ugdyti rašymo įgūdžius.

Skaityti daugiau: Paroda „Daržo šeimynėlė“

Maironiečių krikštynos

Mūsų mokyklos maironiečių būrelis vis pasipildo naujais nariais. Tradicijos tęsiamos, tad šį kartą maironiečiai ruošdamiesi krikštynoms pasirinko vaidinti Vytauto V. Landsbergio „Angelų pasakas“. Mokiniai kantriai ir ilgai repetavo, o renginio metu labai gražiai vaidino, dainavo, deklamavo Maironio eiles. Po to naujieji nariai buvo krikštijami, gavo pasus ir tapo pilnateisiais maironiečiais. Už renginio metu skambėjusią gyvai atliekamą muziką dėkojame muzikos mokytojui. Tai sukūrė ypatingą nuotaiką, o mokiniams buvo nauja patirtis.

Skaityti daugiau: Maironiečių krikštynos

Tolerancijos diena

Tolerancija – tai pakantumas, mandagumas, pagarba kitiems, supratimas, kad kitas žmogus gali skirtis nuo mūsų ir pripažinimas, kad jis turi teisę būti kitoks nei mes.

Skaityti daugiau: Tolerancijos diena