Pagrindinis

Sniego ir ledo žaidimai

Snieguotas ir šaltas sausis labai tiko smagiems žaidimams, tyrinėjimams ir bandymams. Jungtinės ikimokyklinio ugdymo grupės vaikai kartu su šeimos nariais aktyviai įsitraukė į nuotolinį ugdymą ir namuose atliko įvairias praktines veiklas. Daug darbų ir veiklų nuotraukų dalyvauja tarptautiniame projekte „Viliojanti sniego paslaptis“ ir šalies virtualioje parodoje ,,Žiemos linksmybės. Sniego senių-besmegenių išdaigos".

Skaityti daugiau: Sniego ir ledo žaidimai

Pirmasis mokytojų leidinys

Paliūniškio pagrindinės mokyklos logopedė-spec. pedagogė metodininkė Jovita Matkevičienė ir ikimokyklinio ugdymo mokytoja metodininkė Asta Savickienė Šiaulių leidykloje „Lucilijus“ išleido pirmąjį savo leidinį „Raidelės porelės, garsiukai draugai“.

Skaityti daugiau: Pirmasis mokytojų leidinys

Projektas „Gyvenu draugiškai – augu linksmai -3“

Jau trečius metus Tiltagalių skyriaus pradinių klasių mokiniai kartu su mokytojomis dalyvauja Tiltagalių kaimo bendruomenės Smurto ir patyčių prevencijos programos projekte „ Gyvenu draugiškai – augu linksmai -3“. Programos tikslas - apsaugoti vaikus nuo smurto ir patyčių mokykloje ir jos teritorijoje; kurti draugišką ir saugią ugdymosi aplinką.

Skaityti daugiau: Projektas „Gyvenu draugiškai – augu linksmai -3“

Sulaukėme dovanų

Nors jau praėjo kalėdinių dovanų laikas, tačiau iš Portugalijos mus pasiekė du siuntinukai. Priminsiu, kad spalio mėnesį 1–4 ir 5–10 klasių mokiniai dalyvavo Tarptautiniame skirtukų mainų projekte ,,Bookmark Exchange Project“, kurį organizuoja tarptautinė mokyklų bibliotekininkų asociacija (International Association of School Librarianship).

Skaityti daugiau: Sulaukėme dovanų