STEAM „Mes mylime Lietuvą“

Besibaigianti žiema ir prasidedantis pavasaris yra svarbūs mūsų gimtinei Lietuvai, nes minime ne tik Lietuvos valstybės atkūrimą, bet ir Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną. Šiuo laikotarpiu gražiausias dainas, žodžius ir vaikų kūrybinius darbus skiriame savo šaliai.

Paliūniškio pagrindinės mokyklos Tiltagalių skyriaus ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupių ugdytiniai kartu su auklėtojomis ir tėveliais dalyvavo Radviliškio lopšelio-darželio ,,Žvaigždutė“ organizuojamoje STEAM parodoje-kūrybinėse dirbtuvėse ,,Mes mylime Lietuvą“. Vaikai ne tik atliko kūrybinius darbelius, bet ir konstravo kaip būsimi inžinieriai tiltus, bokštus ar pilis iš antrinių žaliavų, modelino ir lego detalių. Vaikučių statiniai suspindo trispalvės spalvomis. Padedami tėvelių namuose ir auklėtojų grupėje vaikai eksperimentavo virtuvėje ir gamino geltonus, žalius ir raudonus desertus. Konstruodami, eksperimentuodami ir atlikdami kūrybinius darbus, mokėsi ne tik skaičiuoti, bet ir įtvirtinti spalvas, matuoti, kuris statinys aukštesnis ar platesnis. Visi vaikų darbai reikalavo didelio kruopštumo, kantrybės ir laiko.

Ikimokyklinio ugdymo mokytoja Lora Stasiūnienė