Projektas „Ir Tu gali orientuotis!”

Orientavimosi sportas – viena iš nedaugelio sporto šakų, kuria gali užsiimti beveik kiekvienas, nepriklausomai nuo amžiaus. Mūsų mokyklos 5–8 klasių mokiniai nuo 2022 m. rugsėjo mėn. 21 d. iki spalio 26 d. dalyvavo Sporto Klubo „Oriens“ organizuojamuose orientavimosi sporto užsiėmimuose. Tai puiki proga išmokti orientuotis šalia jūsų namų esančiose viešosiose erdvėse, pažinti aplinką, galimybė siekti asmeninės pažangos fizinio aktyvumo srityje bei įgyti naujų įgūdžių.

Profesionalūs treneriai supažindino su šia sporto šaka, konsultavo, atsakė į iškilusius klausimus. Mokiniams buvo išdalinti žemėlapiai, kompasai, priskirtos kortelės, suteikta informacija ir dalyviai galėjo vykdyti užduotis. Ši aktyvi veikla suteikė mokiniams puikių emocijų, jie dar geriau pažino savo gyvenamą aplinką.

Projektą „Ir Tu gali orientuotis!” finansuoja Švietimo mainų paramos fondas.

Fizinio ugdymo mokytoja Daiva Vilniškienė