Įdomi ir vertinga paskaita

Mokykla dalyvauja projekte ,, Kartu“. Išpopuliarėjus socialiniams tinklams, kuriuose vyrauja tobulo gyvenimo iliuzija, vaikams kyla vis daugiau emocinės ir fizinės sveikatos iššūkių. Siekiant padėti mokiniams lengviau suvokti save, atskirti, kas yra tikra, padėti nepasimesti vizualiai tobulame pasaulyje, bus organizuojami renginiai mokykloje, kur pagal numatytas temas su vaikais įvairią problematiką aptartų profesionalūs lektoriai.

Balandžio 27 d. 8–10 klasių mokiniai klausėsi profesionalaus lektoriaus Emo Griciaus paskaitos ,, Vertybės. Ar tikrai tuo, kuo vadovaujasi kiti, būtina vadovautis ir man?“ Jis dalijosi savo patirtimi, mokslinių tyrimų išvadomis, perskaitytų knygų patarimais. Lektorius skatino vadovautis trimis taisyklėmis: niekada nesistenk būti geresnis už kitus, visada stenkis ką nors išmokti iš geresnių, viską stenkis daryti geriausiai.

Socialinė pedagogė Rūta Martinkėnienė, mokyklos mokinių tarybos koordinatorė. Daiva Vilniškienė