Konkursas „Sukam sukam galveles 2022“

Priešmokyklinio amžiaus vaikai, lankantys logopedines pratybas, dalyvavo nuotoliniame konkurse „Sukam sukam galveles“, kurį organizavo Dembavos lopšelis-darželis „Smalsutis“.

Mūsų mokyklos komandą sudarė Adrija, Titas, Benas ir Monika. Konkurso metu vaikai parodė paruoštą komandos prisistatymą kitoms devynioms prisijungusioms komandoms ir atliko organizatorių paruoštas užduotis. Dalyviai atliko garsinę žodžių analizę ir lavinosi foneminę klausą, skirstė gyvūnus į grupes, kurie gyvena žemėje, vandenyje ir ore, sprendė galvosūkius ir po lygiai dalinosi balionėlius, atpažino sveikatą tausojančias ir sveikatai kenkiančias situacijas.

Sėkmingai įveikusios užduotis visos komandos pasidalijo įspūdžiais, kaip sekėsi dirbti komandoje, kas buvo sunkiausia ir kas labiausiai patiko. Vaikai džiaugėsi netradiciniu renginiu, padėkos raštais bei dovanėlėmis.

Ikimokyklinio ugdymo mokytoja Asta Savickienė