Jaunųjų miško bičiulių konkurso „Miško draugas“ finalinis renginys

Konkursą „Miško draugas“ inicijuoja VĮ Valstybinių miškų urėdija ir Aplinkos ministerija, o jį organizuoja VšĮ „Nepriklausomi projektai“,. Jo tikslas – išrinkti aktyviausiai miškosaugos idėjas tarp mokyklų, gyvenviečių bendruomenių propaguojančius jaunųjų miško bičiulių būrelius, apibendrinti geriausią patirtį ir skleisti ją tarp kitų jaunųjų miško bičiulių būrelių, mokyklų, gamtos mylėtojų.

JMB konkurso „Miško draugas“ nugalėtojus renka vertinimo komisija, sudaryta iš VĮ Valstybinių miškų urėdijos, miškininkų, visuomeninių organizacijų atstovų.

Gruodžio 10 d. įvyko baigiamasis Jaunųjų miško bičiulių konkurso „Miško draugas“ renginys, kurio metu buvo apdovanoti visi laimėtojai ir aktyviausi JMB būreliai. Konkurse dalyvavo šeši Lietuvos mokyklų būreliai, kurių nariai visus metus aktyviai vykdė įvairiausias veiklas, susijusias su miškais bei aplinkos apsauga.

Džiugu, kad surinkę 265 balus 2-ąją vietą iškovojo ir buvo apdovanoti 100 eurų.Panevėžio rajono Paliūniškio pagrindinės mokyklos JMB „Gamtos bičiuliai“ nariai.

JMB vadovė Vaida Sarapienė