Išvyka į biblioteką

Artėjant gražiausioms metų šventėms Tiltagalių skyriaus trečiokai ir ketvirtokai dalyvavo Panevėžio rajono savivaldybės viešosios bibliotekos projekto „INTERaktyvūs žaidimai: Maminukų akademijos edukacijos. Interaktyvūs pasakojimai apie advento tradicijas“ veiklose. Pradžioje mokiniai grožėjosi miesto dailininko Kazimiero Naruševičiaus tapybos darbais, apžiūrėjo Ramygalos klubo „Savos erdvės“ tarptautinio keramikų plenero parodą.

Projekto dalyviai atidžiai klausėsi bibliotekininkių pasakojimo ir smalsiai apžiūrinėjo įvairaus dydžio knygas, išvydo pačią seniausią bibliotekos knygą. Patogiai įsitaisę knygų kampelyje, smagiai leido laiką klausydami skaitomos pasakos „Sivužas“. Nuostabu buvo matyti laimingus vaikus, kurie pirmą kartą išbandė šviečiančiuosius molbertus. Jie noriai įsitraukė į šią pramogą ir pasinėrė į savo vaizdinių pasaulį kartu su draugu. Vėliau mažieji dailininkai džiaugėsi pavykusiais kūrybiniais darbais. Bibliotekininkėms priminus advento laikotarpio tradicijas bei papročius, mokinių laukė dar viena užduotis – iš vaškinių lakštų sukti žvakutes. Kiekvienas pasigamino mažą, bet stebuklingą žvakelę, kuri skleis namams šviesą, šilumą bei jaukumą adventiniu laikotarpiu.

Dėkoju bibliotekininkėms Lidai ir Vidai už mokiniams suteiktas džiugias akimirkas, smagiai praleistą laiką, nuoširdų ir malonų bendravimą, skatinimą pamilti knygą, norą skaityti.

Pradinių klasių mokytoja Nida Stakienė