Olympis – 2021 (rudens sesija)

Konkurse „Olympis 2021“ kviečiami dalyvauti visi Lietuvos mokymo įstaigų 1-12 klasių mokiniai, kurie nori pasitikrinti savo žinias, atlikdami įvairias įdomias užduotis. Konkurso pagrindinis tikslas – sudominti mokinius mokomuoju dalyku ir skatinti mokinių mokymosi motyvaciją.

Šiais metais rudens sesijoje pareiškė norą pasitikrinti savo žinias 32 mūsų mokyklos 2-8 klasių mokiniai (25 mokiniai iš Paliūniškio pagr. m-klos ir 7 iš Tiltagalių skyriaus). Mokiniai galėjo pasitikrinti savo žinias keturiuose konkursuose. Jie visi sudalyvavo 123 konkursuose, kur laimėjo 92 diplomus: I- ojo laipsnio – net 42, o II-ojo – 27 ir III-ojo – 23. Trys mokyklos mokiniai laimėjo medalius. Pasidžiaukime medalinininkais:

• 3 kl. mokinys Virmantas Sarapas laimėjo du pirmojo laipsnio diplomus ir du medalius labai    gerai spręsdamas gamtos pažinimo ir matematikos konkurso užduotis.
  • 2 kl. mokinė Rusnė Jankauskaitė anglų kalbos konkurse į visus klausimus atsakė teisingai ir už tai gavo pirmojo laipsnio diplomą ir medalį.
  • 6 kl. mokinė Milda Beinarauskaitė istorijos konkurse į visus klausimus atsakė teisingai ir už tai gavo pirmojo laipsnio diplomą ir medalį.

Keturi mokiniai laimėjo po keturis I-ojo laipsnio diplomus:

• Simas Stasiūnas (2 kl. - Tiltagalių sk.);
  • Melita Duliebaitė (3 kl.);
  • Virmantas Sarapas (3 kl.);
  • Rokas Repšys ( 3 kl.).

Sveikiname mokinius, gerai pasirodžiusius ,,Olympis 2021“ rudens sesijos konkurse.

Konkurso organizatorius matematikos mokytojas Alvidas Grigaliūnas