Trys pačios brangiausios spalvos

Kiekvienas iš mūsų širdyje nešiojame tris pačias brangiausias spalvas, kurios simbolizuoja mūsų mylimą tėvynę – Lietuvą. Patys mažiausi Paliūniškio pagrindinės mokyklos Tiltagalių skyriaus ugdytiniai žino, kad geltona spalva vėliavoje simbolizuoja saulę, kuri šviečia virš mūsų šalies. Žalia – tai ne tik pavasarinė žolytė, bet ir miškai, žaliuojančios girios. O raudona spalva vėliavoje simbolizuoja mūsų mylinčias širdis ir kraują, pralietą dėl laisvės. Vasario pirmoji savaitė buvo skirta šioms trims svarbiausioms ir mylimiausioms spalvoms, kurios ir atsispindėjo Tiltagalių skyriaus ikimokyklinukų ir priešmokyklinukų darbeliuose, kuriuos vaikai atliko namuose kartu su tėveliais ir grupėje su mokytojomis. Mažieji ugdytiniai kūrė ir konstravo tiltus Lietuvai, savo mažose širdelėse talpino visą Lietuvą ir kūrybingai puošė šalį visomis trispalvės spalvomis.

Ikimokyklinio ugdymo mokytoja Lora Stasiūnienė