Apie pasitikėjimą savimi su Jonu Nainiu–DJ Jovani

Pasitikėjimas savimi – tai požiūris, kuris leidžia žmogui susidaryti pozityvų ir realistišką savęs bei susiklosčiusios situacijos vaizdą. Savimi pasitikintys žmonės tiki savo galimybėmis, jaučia, kad gali kontroliuoti savo gyvenimą ir gali pasiekti savo tikslų. Net jei kartais nepavyksta, tokie žmonės išlieka pozityvūs. Dažniausiai jie problemose mato galimybes. Pasitikėti savimi – tai gerbti ir mylėti save tokį, koks esi.

Dauguma jaunų žmonių bandymų keistis žlunga, nes siekiant užsibrėžto tikslo yra sudėtinga laikytis sau duotų pažadų. Dėl ko taip nutinka? Atsakymas paprastas – naujiems pokyčiams ir įgūdžiams formuoti neužtenka dienos ar savaitės. Tam prireikia ne tik daugiau laiko, tačiau ir kryptingų pastangų.

Paliūniškio pagrindinės mokyklos 8–10 klasių mokiniai dalyvavo Zoom susitikime su Jonu Nainiu– DJ Jovani ir diskutavo apie pasitikėjimą savimi. Jonas pasidalino prisiminimais iš mokyklos, studijų, karjeros pradžios laikų bei papasakojo, kaip jis ugdėsi pasitikėjimą savimi. Jis motyvavo jaunimą ieškoti savęs, siekti užsibrėžtų tikslų. Galimybę susitikti su šiuo jaunu ir talentingu žmogumi inicijavo projekto ,,Jaunimas gali“ organizatoriai.

Direktorė Daiva Morkūnienė