Susitikimas su vaikų knygų rašytoju Virgiu Šidlausku

Paliūniškio pagrindinė mokykla ir Tiltagalių skyrius šiais metais bendradarbiauja su Panevėžio miesto Šiaurine biblioteka.

Pradinių klasių mokiniai kartu su jungtine ikimokyklinio ugdymo grupe rugsėjo mėnesį piešė piešinius rudens tematika. Šie piešiniai papuošė bibliotekos erdves. Spalio 21 dieną 1–2 klasių mokiniai buvo pakviesti į susitikimą su rašytoju Virgiu Šidlausku. Rašytojas žaismingai pristatė savo knygutes. Vaikai ne tik klausėsi, bet kartu su kūrėju dainavo, improvizavo. Smagu buvo išvysti aktorių inscenizaciją pagal rašytojo sukurtus kūrinius. Tokie susitikimai skatina domėtis knygomis ir suteikia daug gerų emocijų.

Po renginio bibliotekos darbuotojos pakvietė mūsų mokinius dalyvauti piešinių parodoje artėjančių Vėlinių tema.

Pradinių klasių mokytojos

Nijolė Mežiūnienė ir Danutė Lukoševičienė