Rugsėjo pirmosios šventė Paliūniškio mokykloje

pal1

Atėjo ilgai lauktas rugsėjis. Paliūniškio pagrindinė mokykla atvėrė duris pasikeitusi. Su gausesniu mokinių būriu, po rajono mokyklų reorganizavimo prijungtu Tiltagalių skyriumi. Mokslo metų pradžios šventėje savo tikslų siekti nusprendėme plaukdami simboliniu laivu. Šis simbolis pasirinktas neatsitiktinai: laivas – sėkmės gyvenime, gyvenimo kelionės, kelionės drauge simbolis.

Prie mūsų laivo šturvalo stojo nauja kapitonė, mūsų mokyklos direktorė Daiva Morkūnienė. Ji pasveikino gausią mokyklos bendruomenę su Mokslo ir žinių diena bei palinkėjo pasirinkti teisingą kelią ir neatsitrenkti į nesėkmių uolas, supažindino su 2020-2021 m. m. ugdymo proceso organizavimo naujovėmis ir saugumo reikalavimais. Šios gražios šventės proga visus pasveikino Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas Kęstutis Rimkus, Paliūniškio kaimo bendruomenės pirmininkė Lijana Kubilienė, pirmoko mama Jovita Ventienė. Po gražių palinkėjimų, šokių, dainų klasių vadovai pirmąsias pamokas vedė pasirinktose mokyklos lauko erdvėse.

Gero plaukiojimo ir naujų atradimų!

pal2

pal3