Tarptautinė mokytojų diena

Mokytoju diena1Paliūniškio pagrindinės mokyklos mokiniai savo mokytojus su jų švente sveikino spalio 5 dieną. Sveikino ne tik įteikdami gėles, bet ir padovanodami nuostabią šventę, pilną šilčiausių ir linksmiausių akimirkų, kurių ir mokytojai, ir mokiniai tikrai ilgai nepamirš.

Dešimtokai paruošė smagias užduotis, kurios pakėlė mokytojams nuotaiką. Mokytojai turėjo atsakyti į linksmus klausimus. Kita užduotis buvo sunkesnė, mokytojai turėjo pasiskirstyti į tris grupes, į dainų tekstus įrašyti praleistus žodžius, o paskui sudainuoti dainas. Komandinis darbas puikiai sekėsi. Po užduočių buvo įteiktos nuotaikingos nominacijų juostos, atskleidžiančios mokytojų gerąsias savybes. Po renginio kvietėme mokytojus nusifotografuoti ir įamžinti mokytojų dienos akimirkas. Vyriausiems mokiniams buvo suteikta galimybė pajusti mokytojo kasdienybę, nes jie vedė pamokas.

Štai kokia puiki buvo Mokytojų dienos šventė.

10 klasės mokinė Dominyka Voraitė