Mes greituoliai - paliūniškiečiai

Projektas Sportas Grozis Sveikata7Nuotr. Bėga greituoliai paliūniškiečiai

Mokykloje vykdomas Panevėžio r. savivaldybės visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos projektas ,,SPORTAS – GROŽIS – SVEIKATA“. Šio projekto tikslas – ugdyti vaikų visuminę sveikos gyvensenos sampratą, skatinti rinktis sveiką gyvenimo būdą, fizinį aktyvumą, kurti sveiką, saugią ir jaukią ugdymosi aplinką.

Rugsėjo 27 dieną visi mūsų mokyklos mokiniai dalyvavo bėgime ,, Mes greituoliai – paliūniškiečiai“, kuris buvo skirtas Europos judėjimo savaitei. Mokiniai buvo suskirstyti į penkias  grupes. Savo amžiaus grupėje nugalėtojais tapo ir buvo apdovanoti diplomais ir atminimo dovanėlėmis:

1-2 kl. – Kamilė Čivaitė

3-4 kl. – Rasmantas Buika

5-6 kl. – Vygantas Iržikevičius

7-8 kl. – Nerijus Ručinskas

9-10 kl. – Jonas  Mikulskis

Antrų ir trečių vietų laimėtojai apdovanoti diplomais.

Judantis žmogus tampa žvalesnis, pagerėja  jo nuotaika, geriau įveikia stresą ir depresiją. Šio projekto metu ir toliau stengsimės gilinti mokinių žinias apie sveikatą palaikančius ir stiprinančius veiksnius: mitybą, darbą ir poilsį, fizinį aktyvumą ir saugumą.

Projekto koordinatorės mokytojos metodininkės Nijolė Mežiūnienė ir Daiva Vilniškienė