Išvyka po Panevėžio įmones

Lapkričio 6 dieną 9–10 klasių mokiniai buvo išvykę susipažinti su dviejų Panevėžio įmonių UAB ,,IKI Lietuva“ ir UAB ,,Metalistas LT“ veikla.

Iš pradžių nuvykome į ,,IKI“ logistikos centrą, kuris įsikūręs Panevėžio rajone. Mus pasitikusi įmonės darbuotoja mokinius supažindino su logistikos centro veikla, papasakojo, kaip prekės atkeliauja į logistikos centrą ir kaip jos po to yra paskirstomos po ,,IKI“ prekybos tinko parduotuves. Kitas įmonės darbuotojas mokinius pakvietė į logistikos centro sandėlius. Išvykos dalyviai pamatė, kaip prekės yra surenkamos ir sudedamos ant palečių ir paruošiamos išvežioti po parduotuves. Ekskursijos pabaigoje mokiniai gavo dovanėlių iš šios firmos.

Po to nuvykome į įmonę ,,Metalistas LT“. Jos du darbuotojai vedžiodami mus po įmonę supažindino su metalo apdirbimo technologijomis ir jos gaminama produkcija iš metalo. Mokiniai sužinojo, kad 95% produkcijos eksportuojama į užsienį, kad įmonei labai reikalingi suvirintojai ir metalo apdirbimo šaltkalviai.

Mokytojas Alvidas Grigaliūnas