Žaidimų valanda kaimo bibliotekoje

Balandžio 26 dieną antrokai dalyvavo Paliūniškio bibliotekoje stalo žaidimų valandoje vaikams „Kartu smagiau“. Renginį, skirtą nacionalinei Lietuvos bibliotekų savaitei „Kartu įveikiant krizes“, organizavo bibliotekininkė Dalia Runavičienė. Kaip ir visada, bibliotekininkė domėjosi, kaip vaikams sekasi mokykloje, kokias skaito knygeles, kokius žaidimus mėgsta žaisti, apie ką svajoja.

Vaikai aktyviai dalyvavo pokalbyje, pasakojo apie save, nes bibliotekoje jie yra dažni svečiai ir visada yra laukiami. Paskui žaidė įvairius stalo žaidimus, sprendė užduotis ir galvosūkius, konstravo, dėliojo dėliones. Žaidžiant lavinama vaikų vaizduotė, skatinamas kūrybiškumas, ugdoma kantrybė, kuriami draugiški tarpusavio santykiai.

Nepastebimai pralėkė žaidimų valanda. Vaikai dėkojo bibliotekininkei Daliai už turiningai praleistą laiką ir atsisveikino iki kitų įdomių susitikimų.

2023 05 02 6

2023 05 02 7