Dovana paliūniškiečiams – inkiliukai

Kovo 20-oji – tarptautinė Žemės diena. Pasaulis ją švenčia jau daugiau nei 20 metų. Laikotarpis nuo kovo 20-osios iki balandžio 20-osios vadinamas Žemės mėnesiu.

Juo siekiama atkreipti dėmesį į ekologines problemas – didėjančią Žemės taršą. Tai kvietimas susimąstyti, kaip kiekvienas galime prisidėti, kad gyventume sveikesnėje, švaresnėje, mažiau gamtą žalojančioje aplinkoje. Žemės mėnesio metu organizuojamos valymo, švarinimo, medelių sodinimo talkos, kūrybinės akcijos, rengiami konkursai, moksleivių konferencijos, viktorinos apie žemę, gamtą ir būtinybę tai išsaugoti.

Paliūniškio  Jaunųjų miško bičiulių „Gamtos bičiuliai“ būrelio nariai Žemės dieną pasitikti pakvietė akcija „Dovanojame inkilėlį“. Paliūniškio pagrindinės mokyklos mokiniai namuose kalė inkiliukus, kurios dešimtokai su džiaugsmu iškėlė prie mokyklos, prie Lėvens upės.

Čia  paliūniškiečius džiugins inkiluose apsigyvenusių paukštelių giesmės.

2023 03 29 1

2023 03 29 2