Respublikinė nuotolinė mažoji lietuvių kalbos olimpiada

Paliūniškio pagrindinės mokyklos 3 klasės mokinių komanda, vienintelė iš Panevėžio miesto bei rajono mokyklų, dalyvavo respublikinėje bendrojo ugdymo mokyklų „Mažosios lietuvių kalbos“ olimpiadoje. Olimpiadoje dalyvavo trečiokai iš dvylikos šalies mokyklų. Ją organizavo Šiaulių Medelyno progimnazija. Mūsų mokyklai atstovavo 3 klasės mokiniai Rusnė Jankauskaitė, kuri surinko 83% balų ir Laurynas Kvedaravičius, surinkęs 100% balų. Džiaugiamės aukštu olimpiados dalyvių bendru rezultatu.

Olimpiada dalyviams suteikė galimybę patobulėti, pasitikrinti lietuvių kalbos žinias bei gebėjimus, skatino mokinius naudotis įvairiomis technologijomis, suaktyvino mokymosi motyvaciją. Svarbiausia – vaikai patyrė sėkmę ir mokymosi džiaugsmą.

2023 03 27 5

2023 03 27 6

2023 03 27 7

3 klasės mokytoja Nijolė Mežiūnienė, logopedė-spec. pedagogė Jovita Matkevičienė