,,Šv.Valentinas“ – meilės diena

Mokinių taryba vasario 10 dieną organizavo renginius, skirtus Valentino dienai paminėti. Šią dieną į mokyklą reikėjo ateiti pasipuošus „Meilės atributika“ –  raudonu akcentu, veikė „Meilės paštas“, kur buvo galima parašyti laišką savo draugei ar draugui, mokytojams.

Visą dieną vyko akcija „Širdelių banga“, buvo renkamas mokytojas, gavęs daugiausia širdelių, laimėjo socialinė pedagogė Rūta Martinkėnienė.

Nominacijos:

,,Gražiausia šypsena“ –  Gretė Kriaučiukaitė, 6 klasė,

,,Draugiškiausias mokinys“ – Rusnė Ridlauskaitė – 8 klasė.

Po pamokų vyko krepšinio baudų metimo varžybos „Mudu du abudu“, kuriose baudas mėtyti turėjo mergaitė ir berniukas poroje. Varžybų nugalėtojais tapo 5 klasės mokiniai Liepa Liobikaitė ir Jokūbas Steponavičius.

Mokytoja Daiva Vilniškienė