Pasaulinė obuolio diena

Spalio 21 dieną Tiltagalių skyriaus ikimokyklinukai ir priešmokyklinukai paminėjo Pasaulinę obuolio dieną dalyvaudami šalies mokyklų akcijoje „Obuolį valgai – sveikas augi 2022“, kuri skirta atkreipti dėmesį į sveikos mitybos puoselėjimą.

Renginyje vaikučiai dalyvavo pasipuošę karūnėlėmis, iš namų atsinešę raudonskruosčių obuoliukų. Klausėsi mokytojos pasakojimo apie obuolių naudą sveikatai, nuotaikingų istorijų iš K.Kasperavičiaus knygelės „Obuolių pasakos“, dainavo dainelę, deklamavo eilėraštukus. Po to visi susėdo skanauti obuoliukų. Kiekvienas stengėsi suvalgyti po vieną, po du obuolius. Su geromis emocijomis grįžo į grupes, kur degustavo obuolienę ir ragavo sultis.

Ikimokyklinis amžius vaikams labai svarbus, nes būtent tuo metu jie atranda naujus maisto produktus, naujus skonius, formuojasi jų maitinimosi įpročiai, kurie dažnai išlieka visą gyvenimą.

Ikimokyklinio ugdymo mokytoja Lina Jarackienė