Programavimo savaitė

2022 m. spalio 8–23 dienomis vyksta ES programavimo savaitė. Tai visuomeninė iniciatyva, kuria skatinamas kūrybiškumas, problemų sprendimas ir bendradarbiavimas pasitelkiant programavimą ir kitą technologinę veiklą. Šios iniciatyvos tikslas yra populiarinti programavimą, parodyti, kaip žmonės programuodami gali įgyvendinti idėjas, susipažinti su programavimo įgūdžiais ir suburti jaunimą mokytis. Pernai šioje iniciatyvoje dalyvavo beveik 4 milijonai jaunų žmonių iš daugiau nei 80 pasaulio šalių.

Panevėžio rajono Paliūniškio pagrindinės mokyklos pradinių klasių mokiniai dirbo www.pixilart.com. programa. Naudodami šią programėlę vaikai kūrė įvairiausius piešinius pasirinktomis temomis, pasinėrė į nuostabų spalvinimo meditacijos pasaulį. Savo darbais ir patirtomis emocijomis dalinosi su draugais tėveliais, mokytojais.

Direktorė Daiva Morkūnienė