Vasarą pasitikome bibliotekoje

Laikas vietoje nestovi. Pagaliau sulaukėme ilgai lauktos vasaros. Kartu su ja atėjo ir graži šventė  – Tarptautinė vaikų gynimo diena. Kad ši diena būtų tikra šventė, trečiokai ir ketvirtokai keliavo į Tiltagalių kaimo biblioteką. Vaikus maloniai sutiko bibliotekos darbuotoja Rasa Balčytienė.

Susitikimo pradžioje pasveikino savo lankytojus gražios vaikų šventės proga ir palinkėjo, kad kiekviena diena būtų nepakartojama, kupina gražių įspūdžių bei gerų emocijų. Renginio metu bibliotekininkė ne tik pristatė vaikų rašytojo Dainiaus Šukio naują knygą „Buliaus kalnas“, bet ir ją visą perskaitė! Smagu buvo klausytis gražios pasakos, kurią autorius parašė savo miestui.

Bibliotekininkė nuoširdžiai pakvietė visus vaikus kuo daugiau vasarą skaityti ir prisijungti prie iššūkio „Vasara su knyga“, supažindino su skaitymo iššūkio užduotimis.

Baigiantis susitikimui bibliotekos darbuotoja pasiūlė prisėsti prie kompiuterių ir pažiūrėti animacinį filmuką. Smagiai praleidę laiką knygų karalystėje, padėkoję už šiltą priėmimą ir malonų bendravimą, mokiniai klegėdami grįžo į mokyklą.

Pradinių klasių mokytoja Nida Stakienė