Velykinis rytmetys

Po šv. Velykų savaitgalio Tiltagalių skyriaus ikimokyklinukai ir priešmokyklinukai į darželį skubėjo nešini krepšeliais, kuriuose buvo patys spalvingiausi, gražiausi ir tvirčiausi margučiai. Visus vaikų atsineštus margučius sudėjome ant padėklo, kad galėtume matyti, kokių spalvų, raštų jie yra. Skaičiavome, kokios spalvos margučių yra daugiausia. Aptarę margučius, susiskirstę į komandas, mažieji ugdytiniai atliko estafetes su margučiais. Iš padėklo į krepšelius vaikai nešė į šaukštą įdėtus margučius.

Vėliau juos suskaičiavo, kad sužinotų, kuri komanda margučių į krepšelį pridėjo daugiausia. Grojant muzikai vaikai margutį siuntė vienas kitam ratu, o kai muzika sustodavo, šokinėdavo kaip Velykų kiškis tas vaikas, kurio rankose būdavo margutis. Vėliau mažieji ,,Kiškučių“, ,,Drugelių“ ir ,,Boružiukų“ grupių ugdytiniai rideno margučius.

Ikimokyklinio ugdymo mokytoja Lora Stasiūnienė