Bendruomenės pareigūnės viešnagė

Rugsėjo 10 dieną Paliūniškio pagrindinės mokyklos pirmokus aplankė Panevėžio AVPK Panevėžio miesto ir rajono PK bendruomenės pareigūnė Sandra Kareckė. Interaktyvių žaidimų pagalba priminė, kaip teisingai pereiti gatvę ir užmiesčio kelią, kaip elgtis šalia gatvės, kam reikalingi atšvaitai ir kaip juos nešioti, kaip įlipti ir išlipti iš autobuso. Pirmokai labai atidžiai klausėsi pareigūnės patarimų ir buvo aktyvūs. Viešnia padėjo suvokti, kaip svarbu rūpintis savo ir šalia esančių saugumu kelyje. Vaikams taip pat buvo smalsu sužinoti, ar sunku dirbti policijoje. Pareigūnė Sandra paaiškino, kokios savybės reikalingos geram policininkui. Atsisveikindama viešnia nudžiugino vaikus puikiomis dovanėlėmis.

Ačiū už nuoširdų bendradarbiavimą.

Mokytoja Dalė Nakrošytė