Rugsėjo Pirmosios šventė

Kai draikosi voratinkliai,

kai žiburiuoja ant ražienų ir žalių stiebų,

o varnėnų pulkai į pietus išsineša vasaros svajas,

ne vieno mūsų širdis nusmelkia nerimas,

sumišęs su džiaugsmu. Rugsėjis...

Rugsėjo pirmosios rytą mokiniai, mokytojai ir tėvėliai rinkosi į mokyklos kiemą dar vienam svarbiam etapui – naujiems mokslo metams. Šią dieną prasideda mokinių ir mokytojų kelionė po žinių šalį.

Malonius sveikinimo žodžius mokiniams ir jų tėveliams dovanojo mokyklos direktorė Daiva Morkūnienė, Karsakiškio seniūnijos seniūnės pavaduotojas Vidmantas Paliulis, Paliūniškio kaimo bendruomenės pirmininkė Lijana Kubilienė.

Labiausiai širdelės plakė mūsų mažiausiems mokinukams, pirmokėliams, kurie dar tvirtai laikėsi už mamų, tėčių ar senelių rankų, bet širdyje jau buvo pasiryžę dideliam žingsniui. Nuo šio rugsėjo jie save išdidžiai vadins mokiniais, keliaus į naują žinių ir mokslo pasaulį.

Šventė tęsėsi klasėse, kur auklėtojai pravedė įsimintinas pirmąsias pamokas. Po to mokiniai rinkosi į edukacinį renginį „Žonglieriaus pasakaitė“. Tegul ši kelionė būna sėkminga, lai rugsėjo pirmosios varpelis pažadina mumyse atradimo ir tobulėjimo džiaugsmą!

Šventės nuotraukos rasite ČIA

Mokytoja Daiva Vilniškienė