Linksmosios estafetės 2021

Panevėžio rajono švietimo centras bei Panevėžio r. Dembavos lopšelis-darželis „Smalsutis“ pakvietė mūsų rajono priešmokyklinio amžiaus vaikus dalyvauti varžybose „Linksmosios estafetės 2021“. Tiltagalių skyriaus priešmokyklinukų komanda pasivadino „Linksmieji boružiukai“ ir smagiai atliko keturias estafečių užduotis. Linksmąsias estafetes žaidė ir Paliūniškio pagrindinės mokyklos jungtinės ikimokyklinio ugdymo grupės vaikai. Jie savo šūkiui „Nors dar esame maži, bet sportuojame visi“ priderino judesius ir pasiskirstę į dvi komandas draugiškai palenktyniavo.

Smagu, kad daugelis vaikų džiaugiasi galimybe užsiimti aktyvia fizine veikla, kuri ugdo stambiosios ir smulkiosios motorikos įgūdžius, fizines vaiko savybes, įtvirtina sveikos gyvensenos ir socialinius įgūdžius.

Ikimokyklinio ugdymo mokytoja Asta Savickienė

ir priešmokyklinio ugdymo mokytoja Lina Jarackienė