Meninio skaitymo konkursas

Paliūniškio pagrindinės mokyklos ir Tiltagalių skyriaus ikimokyklinukai dalyvavo Panevėžio r. ikimokyklinio ugdymo įstaigų ugdytinių meninio skaitymo konkurse „Visos gėlės tau, mamyte!“, kurį organizavo Krekenavos lopšelis-darželis „Sigutė“. Konkurso tikslai – tobulinti vaikų sakytinę kalbą, lavinti meninio žodžio suvokimą, meninio skaitymo įgūdžius, puoselėti teigiamus jausmus ir pagarbą motinoms.

Konkurse dalyvavo „Drugelių“ grupės ugdytinis Rokas Švedarauskas (3–4 m.), kurį paruošė ikimokyklinio ugdymo mokytoja Roma Gurevičienė ir priešmokyklinės „Boružiukų“ grupės ugdytinė Aurinta Stankevičiūtė (6–7 m.). Ją ruošė priešmokyklinio ugdymo mokytoja Lina Jarackienė.

Baigiamasis konkurso renginys vyko gegužės 7 dieną nuotoliniu būdu, kurio metu direktorė padėkojo visiems dalyviams. Vertinimo komisija paskelbė nugalėtojus.

Aurinta Stankevičiūtė 6–7 metų grupėje tapo 1-os vietos nugalėtoja. Visi skaitovai buvo apdovanoti padėkos raštais ir atminimo dovanėlėmis. Sveikiname savo jaunuosius skaitovus!

Priešmokyklinio ugdymo mokytoja Lina Jarackienė