AKCIJA „BE PATYČIŲ”

Vaikų linija“ kovo mėnesį skelbė Sąmoningumo didinimo mėnesiu BE PATYČIŲ, kviesdama visuomenę spręsti patyčių problemą. Panevėžio rajono Paliūniškio pagrindinė mokykla taip pat dalyvavo Panevėžio rajono pedagoginės psichologinės tarnybos organizuotose veiklose. Dailės pamokose mokiniai įvairiomis technikomis piešė logotipą tema „Praleidžiu progą pasityčioti“, dalyvavo nuotoliniame renginyje „Draugystės taku“. Mokyklos svetainėje įdiegta dar viena naujovė – „Patyčių dėžutė“, jos naudojimo galimybės aptartos  klasių valandėlių metu.

Akcijos „Praleidžiu progą pasityčioti“ idėja – būti neabejingiems patyčių problemoms mokyklose, skatinti pagarbius ir draugiškus vaikų, suaugusiųjų santykius bei keisti visuomenės nuostatas patyčių atžvilgiu.

Visą kovo mėnesį mokiniai klasių valandėlių  metu rinko draugiškiausią klasės mokinį nuotolinio mokymosi metu. Iš pasiūlytų kandidatų dalykų mokytojai balsavo už vieną, kuris praleido progą pasityčioti ir nuotolinio mokymosi metu laikosi mokinio elgesio taisyklių. Draugiškiausia mokinė Vėjūnė Panckietytė ir originaliausio logotipo autorė Gabija Binkytė apdovanotos marškinėliais.

Socialinė pedagogė Rūta Martinkėnienė