Sėkmė meninio skaitymo konkurse

Respublikiniame meninio skaitymo nuotoliniame konkurse „Balta pasaka“ dalyvavo 2 klasės mokinys Emilijus Latiševičius. Mokinys deklamavo Daivos Čepkauskaitės eilėraštį „Senutėlė žiema“. Berniukui konkursui padėjo pasiruošti mokytoja Danutė Lukoševičienė. Pasirodymo metu Emilijus drąsiai jautėsi prieš kamerą, deklamavo su intonacija, išraiškingai.

Smagu sudalyvauti ir išbandyti savo jėgas bei sutikti naujų draugų „ZOOM“ platformoje, paklausyti jų deklamuojamų eilių.

Džiaugiamės sudalyvavę konkurse ir laimėję JP naujienų portalo įsteigtą prizą už saviraišką ir kūrybišką pasirodymą bei organizatorių – Panevėžio „Šviesos“ specialiojo ugdymo centro padėką Emilijui Latiševičiui.

Logopedė Jovita Matkevičienė