Edukacinis konkursas „Olympis 2020 – Rudens sesija“

Konkurse „Olympis 2020“ kviečiami dalyvauti visi Lietuvos mokymo įstaigų 1–12 klasių mokiniai, kurie nori pasitikrinti savo žinias, atlikdami įvairias įdomias užduotis. Konkurso pagrindinis tikslas – sudominti mokinius mokomuoju dalyku ir skatinti mokymosi motyvaciją.

Šiais metais pareiškė norą pasitikrinti savo žinias 22 mūsų mokyklos 1–4 klasių mokiniai (15 mokinių iš Paliūniškio pagrindinės mokyklos ir 7 mokiniai iš Tiltagalių skyriaus). Pradinių klasių mokiniai galėjo pasitikrinti žinias iš 5 mokomųjų dalykų: lietuvių k., anglų k., matematikos, gamtos pažinimo ir informacinių technologijų bei išbandyti sugebėjimus keturiuose konkursuose. Jie visi sudalyvavo 87 konkursuose ir laimėjo 59 diplomus: I- ojo laipsnio – 17, II-ojo – 22 ir III-ojo – 22.

Geriausiai pasisekė 2 kl. mokiniui Titui Mičiudui iš Tiltagalių skyriaus, kuris lietuvių kalbos konkurse į visus klausimus atsakė teisingai ir už tai gavo pirmojo laipsnio diplomą ir medalį. Šis mokinys dar laimėjo du diplomus. Šeši mokiniai laimėjo po keturis diplomus:

• Laurynas Kvedaravičius (1 kl.);
  • Simas Stasiūnas (1 kl. – Tiltagalių sk.);
  • Melita Duliebaitė (2 kl.);
  • Rokas Repšys (2 kl.);
  • Deimantė Sarapaitė (4 kl. – Tiltagalių sk.);
  • Ieva Mažeikaitė (4 kl.).

Sveikiname mokinius, gerai pasirodžiusius ,,Olympis 2020“ konkurse.

Konkurso organizatorius matematikos mokytojas Alvidas Grigaliūnas