Projektas ,,Baltų literatūros savaitė“ įvertintas

tarptautiniame projekte ,,Baltų literatūros savaitė“. Priminsiu, kad projekte dalyvavo mūsų mokyklos pradinių klasių mokiniai, kurio metu kartu su bendraamžiais iš kelių dešimčių Lietuvos ir Latvijos mokyklų domėjosi kaimyninės šalies kalba, kultūra, susipažino su latvių rašytojais, skaitė jų kūrinius, piešė iliustracijas Karlio Skalbės pasakai ,,Katinėlio malūnas“, žiūrėjo pagal šią pasaką sukurtą animacinį filmą. Smagu buvo skaityti dialogą latvių kalba, mokiniai ieškojo panašių į gimtąją kalbą latviškų žodžių. Projektas „Baltų literatūros savaitė“ Lietuvos ir Latvijos mokyklose vyksta nuo 2017 m. Mūsų mokykla jame dalyvavo pirmą kartą.

Lauksime naujų projektų.

Bibliotekininkė Gintarė Tomkevičienė