Šventiniai projektai ir parodos

Ruošdamiesi gražiausiai žiemos šventei Paliūniškio pagrindinės mokyklos jungtinės ikimokyklinio ugdymo grupės vaikai ir jų mamos puošė savo namus, mokyklą ir prisijungė prie organizuojamų respublikinių projektų ir virtualių parodų.

Kauno lopšelis-darželis „Šnekutis“ pakvietė dalyvauti šalies ikimokyklinių ir priešmokyklinių ugdymo įstaigų vaikų, pedagogų, tėvelių virtualioje Kalėdinių puokščių nuotraukų parodoje „Kalėdos apkabina širdį“. Iš parodos dalyvių pateiktų nuotraukų ir linkėjimų bus sukurta virtuali knyga ir pasveikinti VŠĮ Kauno Panemunės socialinės globos namų gyventojai.

Kupiškio vaikų lopšelio-darželio „Saulutė“ organizavo tarptautinį ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigų aplinkosaugos projektą „Eglutę gaminu pats“. Projekto dalyviai kūrė ir gamino Kalėdines egles iš natūralių gamtinių medžiagų ir jas panaudojo puošdami įstaigos erdves.

Ikimokyklinio ugdymo mokytoja Asta Savickienė