Draugo diena

Graži draugystė suteikia vaikams pilnavertiškumo jausmą, pasitikėjimą, artumą, supratimą. Turėti tikrą draugą – didelis džiaugsmas, o pati draugystė padeda vaikams augti, bręsti, atrasti pasaulį, atskleisti save, po truputį pažinti savo emocijas bei jausmus, kartu smagiai leisti laiką, dalintis savo mažomis paslaptimis, patirtimis.

Tarptautinės draugo dienos išvakarėse, lapkričio 27 dieną, mūsų mokyklos pradinukai savo klasėse kartu su socialine pedagoge vykdė šiai dienai paminėti skirtas veiklas.

Esame didelis draugų būrys! Kiekvienam yra svarbu turėti draugą, su kuriuo gali ne tik praleisti smagiai laiką, bet ir pasidalinti paslaptimis, liūdesiu ir laime. Džiaugiamės, kad turime tiek gerų draugų, su kuriais šiandien pasidalinome savo džiaugsmu. Tad su šypsenomis, nors ir po kaukėmis, išbandėme draugystės tvirtumo žaidimą, piešėme geriausią draugą, žiūrėjome iš vaikų piešinių sukurtą filmuką apie draugystę, smagiai praleidome laiką.

Mūsų draugiški, triukšmingi ir judrūs mokinukai žino stebuklingą receptą, kaip nesipykti, linksmai gyventi ir visada draugauti – mes kartu mokomės, sportuojame, nuliūdusį paguodžiame, parkritusiam ranką paduodame ir visada šypsomės.

Socialinė pedagogė Rūta Martinkėnienė