Geros nuotaikos mėnuo

Spalio 10 d. visame pasaulyje minima Pasaulinė psichikos sveikatos diena, todėl visą mėnesį vyko įvairios akcijos ir renginiai, kurių tikslas yra stiprinti vaikų pozityvias emocijas, pasitikėjimą savimi, gebėjimą įveikti neigiamas emocijas, ugdyti socialinius įgūdžius, organizuojant kūrybinę veiklą.

Paliūniškio pagrindinės mokyklos jungtinės ikimokyklinio ugdymo grupės vaikai prisijungė prie Panevėžio rajono PPT organizuojamos akcijos „Tu mums rūpi“, Kauno lopšelio-darželio „Ežiukas“ inicijuojamos respublikinės akcijos „Padovanokim gerą nuotaiką ir šypseną!“ bei dalyvavo Panevėžio miesto lopšelio-darželio „Draugystė“ neigiamų socialinių veiksnių prevencijos projekto „Pažink jausmų pasaulį“ kūrybinių piešinių parodoje „Mano nuotaikų paletė“. Vaikai dalijosi mintimis, kas jiems kelia nuotaiką, tarėsi, kaip pradžiuginti draugą, piešė ir dėliojo šypsenas iš gamtinės medžiagos, vaizdavo įvairias savo emocijas, kūrė „Jausmų vaivorykštes“ ir rašė pačius gražiausius žodžius.

Ikimokyklinio ugdymo mokytoja Asta Savickienė