Erdvinis kinas

Spalio 21 dieną Paliūniškio pagrindinės mokyklos sporto salė pavirto į erdvinio kino teatrą. 1–10 klasių mokiniai žiūrėjo ir aptarė įvairius filmus netradicinėje erdvėje – kupole.

Erdvinis kinas – tai veidrodinės projekcinės sistemos pagalba 360° kampu perteikiamas vaizdas ant išgaubto ekrano. Tokia projekcija atveria galimybę pasinerti į fantastiškų vaizdinių visatą, pasijusti jos dalele bei suprasti, kad neįmanoma gali tapti įmanoma. Erdvinio kino filmai įtraukia žiūrovus į pasaulio įdomybes, turi labai daug naudingos mokomosios informacijos, skatina vaikus žiūrėti ir apmąstyti dalykus, kurie skatina jų pasaulio, kultūros suvokimą, ugdo kūrybiškumą bei praplečia akiratį. Tai netradicinė pamoka, sudominanti ir patraukianti mokinių dėmesį, skatinanti teigiamas emocijas, norą kurti, tyrinėti aplinką, vaizdžiai perteikianti informaciją, susijusią su mokomaisiais dalykais.

Direktorė Daiva Morkūnienė