Išvyka į Kauną

Panevėžio rajono savivaldybė skyrė lėšų Smurto ir patyčių prevencijos programos projektui „Gyvenu draugiškai – augu linksmai-3“. Vienas iš planuotų šio projekto renginių – pažintinė kelionė į Kauną.

Spalio 9 dieną linksmi ir žvalūs pradinių klasių mokiniai kartu su mokytojomis išvyko į taip lauktą kelionę. Važiuodami grožėjosi rudeniška Lietuvos gamta. Pirmoji stotelė – Lietuvos zoologijos sodas. Ekskursijos vadovė supažindino su zoologijos sodo gyventojais, padėjo pažinti retus ir nykstančius gyvūnus, papasakojo įdomių istorijų apie gyvūnų gyvenimą. Mokiniai grožėjosi žirafomis, tvenkiniuose plaukiojančiomis antimis, įvairiaspalvėmis plunksnomis pasipuošusiomis papūgomis. Pabuvoję gyvūnų pasaulyje, skubėjome į didžiausią Baltijos šalyse edukacinį pramogų centrą – „CurioCity“, miestą smalsiems vaikams, kuris įsikūręs prekybos ir laisvalaikio centre „Mega“. Ekskursijos metu centro koordinatorė supažindino su skirtingomis teminėmis erdvėmis, o jų net 12! Vėliau mokiniams buvo suteikta galimybė savarankiškai pasirinkti labiausiai patinkančią pažinimo erdvę ir joje išbandyti įvairias veiklas. Pabuvojo greitosios pagalbos, policijos ekipažuose; skriejo erdvėlaiviu į kosmosą; išbandė kliūčių ruožą virš degančios ugnikalnio lavos; dalyvavo radijo laidų įrašų studijoje; išbandė kulinarinius gebėjimus maisto pažinimo erdvėje; lankėsi grožio salone. Projekto dalyviai turėjo puikią galimybę ne tik kartu draugiškai praleisti laiką neįprastoje aplinkoje, bet ir sužinoti bei atrasti daug įdomių dalykų. Sužavėti, laimingi, pilni įspūdžių grįžo į namus. Nuostabus buvo penktadienis Kaune!

Tiltagalių skyriaus pradinių klasių mokytoja Nida Stakienė