Projektas „Robotika prieš patyčias – Roby“

Paliūniškio pagrindinė mokykla prisijungė prie Panevėžio rajono Švietimo centro vykdomo projekto „Robotika prieš patyčias – RoBy“, kuris siekia socialinių bei prevencinių tikslų.

Robotukas – vienas mėgstamiausių vaikų statybinių konstruktorių, kompiuterinių žaidimų, edukacinių programėlių personažas. Ugdymo procese jis padės sudominti vaikus, palaikyti jų dėmesį, pagelbės ne tik mokantis pažinti spalvas, raides, skaičius, formas, krypčių sąvokas, bet prevencinėje veikloje prieš patyčias, sprendžiant socialines bei emocines problemas. Tai bus puiki galimybė Paliūniškio pagrindinės mokyklos jungtinės ikimokyklinio ugdymo grupės vaikams bei Tiltagalių skyriaus pirmokams susipažinti su robotika ir programavimu, išmokti dirbti komandoje, numatyti rezultatą ir kryptingai jo siekti.

Paliūniškio pagrindinės mokyklos ikimokyklinio ugdymo mokytoja Asta Savickienė