Mokytojų diena

Mokinių tarybos inicijuotoje Mokytojų dienos šventėje laukė staigmenos. Dešimtokai pasitiko į darbą skubančius mokytojus komplimentais ir saldainiais, šventinio sveikinimo metu skambėjo padėkos žodžiai, įteiktos metų nominacijos, rankų darbo gėlės, iš putino uogų sulčių pagamintas antivirusinis eliksyras.

„Brangiausi žodžiai prasideda raide M: mama, močiutė, mokytojas... Mielieji, tegul išmintis, kūryba, savitarpio supratimas, pasiaukojimas, kantrybė puošia Jus ir uždega norą dalintis savo dvasiniais lobiais su mokiniais. Mylėkite savo mokinius, bet nepamirškite mylėti ir save. Raskite laiko kavos puodeliui, kuris atgaivina mintis ir sušildo sielą“ – šiais gražiais žodžiais mokyklos direktorė Daiva Morkūnienė pasveikino susirinkusius į šventę mokytojus bei įteikė vardines dovanėles. Svarbiausia sukurta šventinė nuotaika ir parodytas dėmesys.

Mokinių taryba