Smagi išvyka į Panevėžio gamtos mokyklą

Geltonais saulės spinduliais nutviekstu taku atėjo rudenėlis. Atėjo ir padovanojo gausybę dovanų: pilnas lysves daržovių, pilnas pintines vaisių...

Šią savaitę Tiltagalių skyriaus visų grupių vaikai įsitraukė į Panevėžio regiono ekologinę-edukacinę akciją „Rudens kraitelė 2020“.Vaikučiai kartu su tėveliais nešė savo išaugintas rudens gėrybes.

Saulėtą rugsėjo 23 dienos rytą priešmokyklinės „Boružiukų“ grupės vaikai kartu su mokytoja ir mokytojos padėjėja suneštas gėrybes išvežė į Panevėžio gamtos mokyklą. Nuvykusių jau laukė gidė, kuri vaikučius supažindino su šių namų gyventojais, jų priežiūra, papasakojo apie gyvūnų ypatybes. Daug džiugių emocijų vaikučiams suteikė poniai, triušiukai. Smagu buvo stebėti vėžliukų lenktynes, o senasis kranklys su vaikais atsisveikino tardamas „ate“.

Dėkojame visiems tėveliams, kurie prisidėjo prie šios gražios akcijos ir paskatino vaikučius dar vienam gerumo žingsneliui.

Tiltagalių skyriaus priešmokyklinio ugdymo mokytoja

Lina Jarackienė