Projektas ,,Pažinimo labirintas‘‘

Šiais mokslo metais mūsų mokyklos pradinių klasių mokiniai ir mokytojai dalyvauja vaikų socializacijos programoje ir vykdo projektą ,,Pažinimo labirintas‘‘. Projekto metu vaikai užsiima jiems patrauklia veikla, keliauja, patiria teigiamų įspūdžių, plečia žinias apie sveiką gyvenseną, fizinio aktyvumo reikšmę. Mokiniai turi galimybę ir patys pasirinkti jiems įdomią veiklą, tyrinėti, stebėti.

Vykdant projektą 1– 4 klasių mokiniai dalyvavo edukacinėje programoje „Tradiciniai lietuvių liaudies žaidimai ir pramogos“. Vaikai išmoko žaisti senovinius lietuvių liaudies judriuosius žaidimus, lenktyniavo smagiose individualiose ir komandinėse rungtyse, mokėsi pasidaryti senovinius žaislus ir muzikos instrumentus  iš gamtoje esančių daiktų. Po renginio kiekvienas gavo po dovaną – nendrės birbynę.

Pradinių klasių mokytoja Nijolė Mežiūnienė