Stovykla ,,Sportuokime linksmai! Gyvenkime sveikai!“

Jau eilę metų Paliūniškio pagrindinė mokykla dalyvauja Panevėžio rajono Visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos projektuose. Šiais metais laimėjome projektą ,,Sportas – grožis – sveikata“.

Mūsų mokyklos siekiai – ugdyti visapusiškai sveikus vaikus. Sveikas vaikas visada yra aktyvus, linksmas, smalsus, geranoriškai nusiteikęs aplinkinių žmonių atžvilgiu, vystosi harmoningai. Tam, kad vaikas jaustųsi saugus ir sveikas turi būti sukurta palanki fizinė ir psichosocialinė aplinka.

Rugsėjo 11-12 dienomis, vykdydami projektą,  dalyvavome dviejų dienų stovykloje „Sportuokime linksmai! Gyvenkime sveikai!“, kuri buvo kaimo turizmo sodyboje „Pasartėlė“ prie Sartų ežero Zarasų r. Čia  gilinome mokinių žinias apie sveikatą palaikančius ir stiprinančius veiksnius: mitybą, darbą ir poilsį, fizinį aktyvumą ir saugumą. Organizavome pažintinę išvyką po Zarasų kraštą.  Vyko diskusijos, viktorinos  sveikatingumo ugdymo tema. Mokiniai  turiningai ir prasmingai praleido laisvalaikį,  įgijo sveikos gyvensenos žinių ir socialinių įgūdžių.

Projekto ,, Sportas – grožis – sveikata“ vykdytojos mokytojos Daiva Vilniškienė ir Nijolė Mežiūnienė