Projektas "Būk detektyvas"

IMG 7800

Mokykla dalyvavo neformaliojo vaikų švietimo projekte ,,Būk detektyvas", kurio tikslas – skatinti mokinius geriau pažinti savo gimtąjį kraštą, domėtis jo istorija. Projektą įgyvendino Radviliškio rajono savivaldybės švietimo ir sporto paslaugų centro Suaugusių ir jaunimo neformaliojo ugdymo skyrius kartu su Panevėžio rajono Švietimo centru. 7 klasės mokinė Arūnė Nakvosaitė sukūrė maršrutą ,,Paliūniškio kaimo įžymios vietos“ ir iššūkį ,,Pirmojo pasaulinio karo vokiečių kapai“. Septintokas Vytaras Sarapas įkėlė į platformą bukdetektyvas.lt. maršrutus ,,Pasivaikščiojimas po Sodelius“ ir ,,Pasivaikščiojimas po Stumbriškį“ bei 6 iššūkius: ,,Sodelių koplyčia“, ,,Stumbriškių vardas“, ,,Pirmoji Sodelių kaimo mokykla“, ,,Poeto gimtinė“, ,,Prūselių lobis“.

Mokiniai apdovanoti padėkomis ir dovanėlėmis. Projekto metu buvo ugdomas mokinių pilietiškumas, IKT naudojimo įgūdžiai.

Mokytoja Dalia Šedurskienė