Olimpis 2017(rudens sesija)

Olimpis rudens sesija3Nuotr. Didžiuojamės mūsų mokyklos dalyviais ir jų rezultatais

Konkurse „Olympis 2017“ kviečiami dalyvauti visi Lietuvos mokymo įstaigų 1-12 klasių mokiniai ir visi, kurie nori patikrinti savo žinias, atlikdami įvairias įdomias užduotis. Konkurso pagrindinis tikslas —  sudominti mokinius mokomuoju dalyku ir skatinti mokinių mokymosi motyvaciją. Šiais metais pasitikrinti savo žinias pareiškė norą 20 mokinių iš 2, 3, 4, 6, 7, 8 ir 10 klasių. Pradinių klasių mokiniai galėjo pasitikrinti žinias iš 4 dalykų, 5-6 kl. mok. – iš 6 dalykų ir 7-10 kl. – iš 9 dalykų. Laimėta 70 diplomų: I- ojo laipsnio – penkis, II-ojo laipsnio – trisdešimt šešis ir III-ojo laipsnio dvidešimt devynis.

Kai kurie mokiniai laimėjo tris ir daugiau diplomų:

• Rasmantas Buika (3 kl.) – tris II laipsnio diplomus (lietuvių k., anglų k.,ir gamtos pažinimas) ir vieną III laipsnio diplomą(matematika).
  • Kristina Lukšaitė (3 kl.) – du II laipsnio diplomus (lietuvių k., ir gamtos pažinimas) ir vieną III laipsnio diplomą(anglų k.).
  • Vėjūnė Pranckietytė (3 kl.) – tris II laipsnio diplomus (lietuvių k., anglų k. ir gamtos pažinimas).
  • Džiuginta Jankauskaitė (4 kl.)– vieną I laipsnio diplomą (gamtos pažinimas) ir du III

laipsnio diplomus (lietuvių k., ir anglų k.).

• Miglė Markevičiūtė (6 kl.) – vieną II laipsnio diplomą (anglų k.) ir tris III laipsnio diplomus (lietuvių k., gamtos pažinimas ir matematika).
  • Vanesa Kopūstaitė (6 kl.) – du II laipsnio diplomus (lietuvių k. ir gamtos pažinimas) ir vieną III laipsnio diplomą(matematika).
  • Arūnė Nakvosaitė (7 kl.)– vieną I laipsnio diplomą (lietuvių k), keturis II laipsnio diplomus(anglų k., fizika, geografija ir istorija) ir du III laipsnio diplomus (matematika ir biologija).
  • Vytaras Sarapas (7 kl.) – vieną I laipsnio diplomą (fizika), tris II laipsnio diplomus (anglų k., lietuvių k. ir matematika ) ir keturis III laipsnio diplomus (informacinės technologijos, biologija, geografija ir istorija).
  • Livija Mardosaitė (7 kl.) – vieną II laipsnio diplomą (lietuvių k.) ir tris III laipsnio diplomus (anglų k., biologija ir geografija).
  • Esvija Šilak Šidlovskytė (7 kl.) – du II laipsnio diplomus (anglų k., ir lietuvių k.) ir du III laipsnio diplomus (fizika ir biologija).
  • Kamilė Skurdenytė (8 kl.) – du II laipsnio diplomus (anglų k. ir lietuvių k.) ir keturis III laipsnio diplomus (matematika, fizika, istorija ir geografija).
  • Mantas Turauskas (8 kl.) – šešis II laipsnio diplomus(anglų k., lietuvių k., informacinės technologijos, matematika, fizika ir geografija ir) ir vieną III laipsnio diplomą (chemija).

I laipsnio diplomus laimėjo: 1. Martynas Markevičius(10 kl.) ( lietuvių ir anglų k.);

1. Arūnė Nakvosaitė(7 kl.) ( lietuvių k.);
  2. Vytaras Sarapas(7 kl.) (fizika);
  3. Džiuginta Jankauskaitė (4 kl.) ( gamtos pažinimas).

Pagal laimėtų diplomų kiekį:         1. Vytaras Sarapas(7 kl.) 8 diplomai;

1. Mantas Turauskas (8 kl.) 7 diplomai;

Arūnė Nakvosaitė (7 kl.) 7 diplomai;

1. Kamilė Skurdenytė (8kl.) 6 diplomai.

Sveikiname mokinius, gerai pasirodžiusius ,,Olympis 2017“ konkurse.

Olimpis rudens sesija1

Olimpis rudens sesija2