Klaida
  • JFolder: :files: Kelias nėra aplankas. Kelias: /var/www/clients/client538/web724/web/images/mandalos
Pranešimas
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/mandalos

Rudens mandala

rudens mandalos1Nuotr. Vaikų kurtos rudens gėrybių mandalos

Mūsų mokyklos mažiausieji mokslo metus pradėjo linksmai ir kūrybingai. Paskutinę rugsėjo savaitę vaikai dalyvavo respublikiniame kūrybiniame projekte “Rudens MANDALA”, skirtame ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikams. Susipažinę su rudens gėrybėmis, jų teikiama nauda, pasigrožėję rudeniškomis gamtos spalvomis vaikai ėmėsi įgyvendinti savo kūrybinius sumanymus. Kviečiame pasidžiaugti nuotraukose įamžintais jų darbais!

{gallery}mandalos{/gallery}

Auklėtoja Asta Savickienė