Europos kalbų diena 2017

IMG 6745Nuotr. Europos kalbų diena mokykloje

Rugsėjo 26 dieną Paliūniškio pagrindinėje mokykloje vyko renginys, skirtas Europos kalbų dienai. Mokytojos Daiva Rusakevičienė ir Daiva Piškovienė kalbėjo apie užsienio kalbų mokymosi svarbą šiuolaikinėje visuomenėje.

Renginio metu 5-10 klasių mokiniai demonstravo skaidres ir pristatė saulėtąjį Kiprą, kuriame šią vasarą pagal ,,ERASMUS +“ programą svečiavosi anglų kalbos mokytoja Daiva Rusakevičienė. Mokytoja pasakojo apie anglų kalbos kursus, Kipro gamtą, klimatą, aplankytas vietas. Mokiniai atsakinėjo į viktorinos klausimus apie Kiprą.

Vykdydami socializacijos projektą ,, Gerumo ir draugiškumo mokomės bendradarbiaudami“ 6-8 klasių mokiniai padarė kompoziciją ,, Europos kalbų medis“. Mokiniai piešė Europos šalių vėliavas, rašė žodžius įvairiomis kalbomis. Mažieji mokyklos mokinukai su anglų kalbos mokytoja Lina Lupeikyte vertė žodį ,,ačiū“ į Europos šalių kalbas ir suklijavo juos į saulės spindulėlius, užsienio kalbų kabineto lentą papuošė popierinėmis gėlėmis su padėkos žodžiais įvairiomis kalbomis. 5-6 klasių mokiniai per anglų pamoką pasitikrino savo žinias viktorinoje apie Europos šalis, taip pat sužinojo ir įdomių bei keistų faktų apie kai kurių kalbų ypatumus.

Mokytoja Daiva Piškovienė ir Daiva Rusakevičienė