Rugsėjo 1-osios šventė

Rugsejo pirmoji1Nuotr. Rugsėjo pirmosios šventė mokykloje

Kaip ir kasmet Rugsėjo 1-oji vėl mokinius, jų tėvelius, mokytojus sukvietė į mokyklos kiemą. Visi rinkosi šventiškai pasipuošę, su šypsenomis veiduose ir rudeniniais gėlių žiedais rankose. Dešimtokai ant mokyklos laiptų atvedė dvylika pirmokų. Mokinius, tėvelius, svečius, visą mokyklos bendruomenę su naujaisiais mokslo metais pasveikino mokyklos direktorė Nijolė Sereikienė. Nuoširdžius pasveikinimo žodžius tarė Karsakiškio seniūnijos seniūnė Rima Jaškūnienė ir įteikė pirmokams jų pirmuosius pasus. Patiems mažiausiems mokyklos mokiniams sėkmės palinkėjo jų pirmoji mokytoja ir tėveliai. Šventė tęsėsi pirmokų priesaika, jie drąsiai kartojo žodžius.

Renginio vedantieji visiems priminė, kad 2018 metais švęsime Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmetį. Šiai sukakčiai paminėti jaunosios mokyklos dainininkės padainavo dainą apie Lietuvą. Po šventinės dalies mokiniai, jų tėveliai buvo pakviesti į klases.

Renginio organizatoriai